Najobľúbenejšie nohavičky

Každému je jasné, že to čo sa páči jednému človeku sa vôbec nemusí páčiť inému a o čo je pohodlného pre jedného, môže spôsobovať druhému skutočný pocit nepohodlia. Práve preto sa nedá povedať, ktoré nohavičky sú tie najobľúbenejšie. Existujú však skupiny žien, ku ktorým sa isté druhy nohavičiek hodia viac.

Nohavičky v klasickom prevedení

klasicke-nohavickyNajväčšou z nich sú ženy, ktoré obľubujú prírodné materiály a pohodlné strihy.

To znamená, že nakupujú nohavičky hlavne z bavlny v klasickom prevedení. Farbám sa dnes už žiadne medze nekladú a preto sa od bielej až po čiernu dajú zohnať všetky odtiene.

Bedrové nohavičky

bedrove-nohavickyBedrové nohavičky majú tiež obrovské množstvo fanúšičok po celom svete. Ich výhodou je okrem pohodlnosti aj to, že majú naozaj nízky pás a ich okraje obyčajne nevidno ani pod naozaj tesným odevom. Stále však poskytujú dokonalé bezpečie a komfort. V tomto prípade ženy často krát využívajú rôzne materiály a to hlavne čipku, ktorá robí z bedrových nohavičiek skutočne príťažlivé kúsky.

Obľúbené tangá

tango nohavickyExistujú však aj ženy, ktoré sa cítia, v už spomínaných nohavičkách, vyslovene zle. Práve to je dôvod, prečo sú aj v bežnom dni stále populárnejšie tangá nohavičky. Aj keď tento strih nevyzerá pohodlne, pre niektoré ženy skutočne je. Na deň volia zástankyne tohto strihu obyčajne prírodné materiály a na večer ich vymieňajú za zvodné čipky a krajky.

Aj keď je každej žene príjemné niečo iné, pravdou zostáva, že klasické nohavičky stále v predaji vedú. Nie je nič zlé na tom, že sa žena cíti lepšie v tangá nohavičkách, avšak takých žien je stále menej, ako tých, ktoré radšej trávia celé dni v pohodlnej bavlne a v nohavičkách, ktoré ich nikde netlačia.

 

Najobľúbenejšie nohavičky
5 4