Najobľúbenejšie podprsenky

podprsenky-znacky

Ženy dnes už na sebe nešetria tak ako kedysi. Mnohé z nich vedia, že si môžu dopriať a robia to aj pri spodnom prádle. Kvalitná podprsenka vie žene spraviť deň a to nielen preto, že sa cíti dobre, ale aj preto, lebo dobre vyzerá. Na Slovensku existuje niekoľko značiek podprseniek, ktoré sú naozaj kvalitné a preto sú obľúbené.

Podprsenky Astratex

podprsenky-astratexZnačka Astratex sa v posledných rokoch dostala medzi najobľúbenejších predajcov spodnej bielizne.

Podprsenky Astratex ponúkaju výbornú kvalitu, moderné strihy za prijateľné ceny. V eshope Astratex nájdete aj pravideľný výpredaj a outlet starších kolekcií.

Podprsenky Triola

podprsenky-triolaZnačka Triola má na Slovensku mnoho obdivovateliek. Je to preto, lebo so sebou prináša skutočnú kvalitu za pomerne dobrú cenu. Každá žena, ktorá sa pre túto značku rozhodne si môže byť istá tým, že podprsenka, do ktorej investuje, jej vydrží v perfektom stave niekoľko rokov. Odmenou za cenu bude každej žene to, že podprsenky značky Triola sú pohodlné, príjemné na dotyk a žena sa cíti tak, akoby ju ani nemala.

Podprsenky Triumph

podprsenky-triumphPod touto značkou sa na našom trhu predáva spodné prádlo pre každú vekovú kategóriu a rovnako poskytuje možnosti každému druhu žien. Od push – up podprseniek, až po športové kusy, všetky spĺňajú požiadavky kvality a dokonalého pohodlia. Cena podprseniek Triumph taktiež patrí k tým vyšším, preto sa vždy snažia spĺňať nároky, ktoré na ne ženy kladú.

Podprsenky Bellinda

podprsenky-bellindaPodprsenky značky Bellinda patria na Slovensku ku skutočne obľúbeným. Mnoho žien považuje túto značku za svojho favorita. Dôvodov je viacero, avšak veľmi významný je fakt, že tieto podprsenky v sebe kombinujú dobrú cenu a skutočnú kvalitu. Strihy podprseniek Bellinda sú prispôsobené veľkému množstvu žien a preto si v kolekciách tejto značky nájde niečo naozaj každá.

Podprsenky Pierre Cardin

podprsenky-pierre-cardinAj keď táto značka znie ako naozaj drahá, vôbec to tak nie je. Podprsenky Pierre Cardin vôbec nepatria k najdrahším a stále dokážu žene poskytnúť kvalitu, ktorou nemôžu sklamať. Špecializované obchody poskytujú spodné prádlo tejto značky, či už na internete alebo v klasických kamenných obchodoch. Preto ak si prajete jeden kúsok svetovej značky, toto je tá pravá.

Najobľúbenejšie podprsenky
4.7 3