Spodné prádlo z bavlny

bavlnene-spodne-pradlo

Bavlna sprevádza naše životy na každom kroku už mnoho rokov. Veľa moderných žien dodnes uprednostňuje spodné prádlo z bavlny, pre jeho pohodlnosť, pred umelými materiálmi. A niet sa čo čudovať. Nič totižto nedokáže pohladiť pokožku tak, ako prírodný materiál.

Bavlnené spodné prádlo na každodenné nosenie

klasicke-nohavickyNajčastejšou voľbou spodného prádla z bavlny sú nohavičky. Mnoho žien sa nehanbí nosiť bavlnené nohavičky klasických strihov. Ich najväčšou výhodou je ich prispôsobivosť a pohodlnosť. Okrem toho sa dajú dnes v obchodoch so spodnou bielizňou kúpiť rôzne farebné prevedenia.

To znamená, že bavlnené nohavičky nemusia byť biele, ale môžu byť zvodne čierne alebo červené, pripadne veselo dúhové. Ani strihy sa dnes nijako neobmedzujú a už dávno sú za nami časy, keď existoval len jeden druh nohavičiek. Na pultoch sa dajú kúpiť nielen klasické bavlnené nohavičky, ale aj boxerky, či tangá.

Spodné bavlnené prádlo na zimné mesiace

bavlnene-tielkoPo bavlnenej spodnej bielizni siahame aj v zime. Reč je samozrejme o tielkach. Počas chladných dní si treba skutočne dávať pozor na zdravie a preto by nikto nemal tielko zanedbať.

Bavlnené tielka patria samozrejme k tým najpohodlnejším. Rôzne značky a predajcovia poskytujú skutočne široký výber. Od klasických bavlnených tielok bielej farby, až po rôzne strihy so širokými ramienkami bláznivých farieb.

Zaujímavou voľbou spodného prádla sú dnes aj bavlnené pásy. Tie slúžia primárne na udržiavanie obličiek v teple a určené sú ženám, ktoré sa v zime starajú o svoje zdravie, ale nevyhovuje im tielko. Takéto pásy nie sú ešte úplne všade rozšírené, ale v špeciálnych obchodoch sa kúpiť dajú a v ochrane zdravia začínajú zohrávať naozaj dôležitú úlohu.

Bavlnené podprsenky

bavlnene-podprsenkyČo sa týka bavlnených podprseniek tak tie sú určené primárne mladým dievčatám. Ženy volia radšej podprsenky vystužené a tie obyčajne nebývajú čisto bavlnené. Aj keď je pravda, že na trhu sa dajú zohnať aj vystužené podprsenky prírodných materiálov, stále je to však viac výnimka ako pravidlo.

Spodné prádlo z bavlny
5 3